bbclub

BOWLING V TURNOVĚ ? BOWLING TURNOV

BOWLING TURNOV - B&B CLUB TURNOV je v provozu od roku 2000 a za tuto dobu se rozrostl do tří podlaží.

V PRVNÍM PODLAŽÍ : naleznete zahrádku s příjemným posezením v zahradních houpačkách dále celoroční terasu s TV která je v zimních měsících vytápěna krbovými kamny. Po vstupu do restaurace vás ohromí prostorný bar, dvě bowlingové dráhy, kulečníkový stůl a sezení pro 100 osob. Dále pak krbová kamna a dvě LCD televize vhodné ke sledování sportovních přenosů. V zadní části prvního podlaží naleznete nevýherní simulátory pro malé i velké ( autíčka, fotbálek....). Celkova kapacita prvního podlaží je 190 osob.

VE DRUHÉM PODLAŽÍ : hned u vstupu naleznete šest kulečníkových stolů, šipky a masivní oboustranný bar. Celé podlaží je řešeno v duchu Jack Daniels, kde se kloubí vůně dřeva s pevností kamene. V zadní části jsou dvě plně klimatizované bowlingové dráhy a příjemné posezení. Dominantou je pavlačové dřevěné schodiště po kterém příjdete do třetího podlaží.

VE TŘETÍM PODLAŽÍ : jsou čtyři kulečníkové stoly, šachový stůl, dále je zde nově vybudovaný bar a sezení pro 80 osob. Tyto prostory jsou od zbytku restaurace odděleny prosklenou stěnou přes kterou je výhled o patro níže na dvě bowlingové dráhy. Celé podkroví je plně klimatizované a využívané především na firemní akce a večírky.

Všechna tři podlaží jsou samostatně uzavíratelná dle přání a požadavků zákazníka !!!

NÁPOJOVÝ LÍSTEK - JÍDELNÍ LÍSTEK

Opisovat jídelní a nápojový lístek nám příjde naprosto zbytečné tak vás několika body seznámíme s tím co u nás k jídlu a pití naleznete.

velký výběr míchaných cocktailů.
široký výběr českých i zahraničních piv ( Staropramen , Bernard, Stella Artois a další )
Česká i zahraniční vína z celého světa.
ke kávě PIAZZA vám nabídneme některý z dezertů.
v našem humidoru naleznete spoustu výběrových doutníků.
široký výběr z minutkové kuchyně ( saláty , těstoviny steaky , ryby a další )
těší se na vás perzonál BB Clubu Turnov.